lut
11
2013

Internet utrudnia zgodne myślenie?

Jak wiele czasu jesteście w Internecie? Na obszernego rodzaju forach, chatach albo platformach społecznościowych? Dlaczego pytam. Zauważyłem, że niesłychanie sporo postaci, które można wielokrotnie spotykać w owych miejscach, przede wszystkim na czacie, poczyna notorycznie wykorzystywać slangu sieci.

W zamian zapisać zaraz wracam, piszą zw, bezustannie pojawiają się takie omg względnie btw itp. Działa się to wówczas, żeby coś rychlej zapisać. Ktoś kto pierwszy raz wlezie w takie miejsce, zatem niezwykle bezustannie absolutnie nie ma pojęcia o co chodzi. Nie jest to pewno nazbyt normalne. Do głębi dostrzegam oszczędności w czasie, jednakże w dalszym ciągu owo się przesuwa np. na fora.

Popadnie taki oszczędzający na czasie i zatytułuje temat tychy, w opisie wpisze kilka btw i w następnej kolejności czeka, iż ktokolwiek mu odpowie, najczęściej w parę minut po założeniu niniejszego tematu.

Nie wiem, natomiast jak zauważam taki temat centrum, to go se opuszczam i idę do sąsiedniego. Też cenię własny czas i to niesłychanie szanuję, toteż nie będę tracił go na frapowanie się w czym jest trudność.

Comments are closed.