sty
28
2013

Czas przerobić przepisy

Jakże ogromnie wielbicie jeździć po naszych polskich drogach? Na bank chodzi o te wszystkie wyrwy. Z jakiej przyczyny po każdej zimie mamy bardzo duży wysyp brygad, jakie reorganizują te nasze porażające drogi. Czemu nie zdołamy mieć normalnych dróg?

Chyba taki rwetes będzie tak długo jak o wygranej w przetargu będzie kwalifikowała cena. Barwniki kosztują i świetnie znamy, iż za niesłychanie solidną jakość trzeba zapłacić. Jeżeli chwilowo mamy taka sytuację, że zwycięża ów, kto udziela najmniejszą cenę, w takim razie na czym oszczędza?

Bez wątpienia na surowcach. Czemu nie na robotnikach? Bowiem to aktualnie dawno jest na ogromnie kiepskim poziomie i tu już nie da się pod każdym względem nic wycisnąć. Znacie co rozjusza najniezwyklej? To, że półgłówki, które rządzą naszym krajem gruntownie wiedzą, iż za te wszelkie oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Z jakiego powodu nie można tak sformować prawa, by organizacja, która realizuje taką drogę płaciła ewentualne naprawy? Da się bez wątpliwości, lecz jak by owo wstąpiło w życie, to tworzenie takiej drogi niezwykle by ni stąd ni zowąd poszło do góry. Bezspornie jakość takiej drogi by w dużym stopniu się podniosła.

Comments are closed.