sty
28
2013

Masowa wytwórczość, albo wspaniała jakość

Jederman jaki posiada zakład produkcyjny, nadzwyczaj prawidłowo zna, że im taniej oraz rychlej idzie stworzyć większą ilość towaru, tym można sporzej zarobić. Bardzo niezmiennie w takim wypadku zakupuje się odmiennego rodzaju machiny, które są od cholery szybsze od człowieka i bardzo nierzadko są dokładniejsze.

Pewnie od cholery postaci uważa, że jakość pod żadnym pozorem nie będzie szła w parze z liczbą. I są takie gałęzie, gdzie istotnie tak jest. Są niemniej jednak i takie, gdzie wolno i przyzwoicie i ekspresowo. Specjalność cukiernicza nie należy do tamtej grupy, gdzie da się paralelnie błyskawicznie i poprawnie. Odpowiednim przykładem zdołają tutaj być cukierki lub ciastka.

Ta sama branża dodatkowo jest perfekcyjnym przykładem, gdzie naprawdę jakość kłuci się z prędkością. Weźmy dobre tory, jak myślicie, czy akuratne torty idzie migiem zdziałać? Jeśli smaczny tort to taki gdzie będzie to nade wszystko pyszny tort, w takim razie z trudem mi se zobaczyć w wyobraźni maszynę, jaka wykona taki tort jak człowiek.

Istotnie dziś machiny są tak zawansowane, że zdołają sprawić w istocie bombowe oraz dobre torty, lecz przeprowadzenie zjawiskowej dekoracji pod żadnym pozorem nie utworzą. Tu potrzeba artysty z biegłością, której maszyna w żadnym wypadku nie uzyska.

Comments are closed.